Srednja gostinska in turistična šola, vpis v šolo gostinstvo, natakar, kuhar, gastronom hotelir, farmacevtski tehnik Prostovoljstvo na SGTŠ | sgtsr
04 5370-600 info@sgtsr.si

   

 

Tudi v letošnjem šolskem letu naša šola sodeluje z OŠ Antona Janše. Vsak četrtek se dijaki prostovoljci srečujejo z učenci OŠ v njihovi dislocirani enoti v prostorih nekdanje knjižnice A. T. Linharta.

Pri svojem delu so prostovoljci zelo aktivni in z učenci izvajajo različne dejavnosti. Gre za 10 dijakov, ki obiskujejo 3. in 4.letnik in se ob četrtkih izmenično srečujejo z učenci.
Vsak drugi četrtek v mesecu pa učenci OŠ pridejo na obisk na našo šolo, kjer pod vodstvom učiteljev praktičnega pouka kuharstva Andreje Lavrič in Davorja Družinca ter dijakov 2.cGH razreda aktivno sodelujejo na  kuharskih delavnicah.
Tako njihovi učenci kot naši prostovoljci so navdušeni nad sodelovanjem in se izredno veselijo četrtkovih srečanj.

Dostopnost